Drzwi przesuwne SIEGENIA HS PORTAL

Drzwi przesuwne SIEGENIA HS PORTAL

Z niskim progiem jego wysokość wynosi tylko 5 mm
Dlaczego SIEGIENIA HS PORTAL

Informacje i benefity

 • Ponad 25 lat
  doświadczenia

  Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu wysokiej jakości okien i drzwi. Korzystamy ze sprawdzonych technologii i wprowadzamy innowacyjne rozwiązania. Dostarczamy nasze produkty w całej Polsce i poza granicami kraju.
 • Profesjonalny
  montaż

  Gwarantujemy indywidualne i profesjonalne podejście do każdego zamówienia. Szanujemy naszych Klientów, ich potrzeby oraz czas. Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązania, w pełni dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości.
 • Gwarancja
  i serwis

  Na wszystkie nasze produkty udzielamy gwarancji. Okna i drzwi, które znajdziesz w naszej ofercie spełniają najwyższe wymogi techniczne, co potwierdzają liczne certyfikaty.

Napisz do nas lub zadzwoń. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i doradzimy przy doborze rozwiązań, materiałów jak i samej realizacji.

Opinie klientów

 • Opinia Goggle
  ...to co cechuje markę NARDOS to nie tylko bezkonkurencyjna jakość i piękny design ale również rodzinna atmosfera i profesjonalne doradztwo...
  Jan Kowalski
  Warszawa
 • Opinia Goggle
  Współpraca z firmą NARDOS to sama przyjemność. Wyspecjalizowana kadra, zrealizowała dla mnie wiele projektów i jestem pod wrażeniem zarówno produktu jak i wykonania
  Helena Dorenbouw
  Niemcy
 • Inna opinia
  "Firma wykazała się duża wiedzą fachową, doświadczeniem i zasługuje na pełne uznanie za ogromne zaangażowanie, dbałość o jakość wykonywanych prac oraz terminowość. Polecam"
  INSTAND.NU
  Holandia

Największą zaletą...

To nie wszystko!

Przestrzeń i wygoda – drzwi balkonowe przesuwne

SIEGENIA HS PORTAL to systemy drzwi balkonowych podnoszono-przesuwnych, które wyróżniają się m.in. płynnością i łatwością obsługi, wyjątkowo niskim progiem, komfortem użytkowania czy nowoczesną formą. Co jeszcze je wyróżnia?

Bezpieczeństwo i najwyższa jakość wykonania

Drzwi balkonowe przesuwne wyróżnia bezpieczeństwo. By zablokować skrzydło drzwi przesuwnych, wystarczy je opuścić. Ponadto mogą być wyposażone w szyby, które jeszcze bardziej zwiększają komfort domowników, w tym: szyby bezpieczne i antywłamaniowe, absorpcyjne i refleksyjne (przeciwsłoneczne), dźwiękochłonne, samoczyszczące czy  pakiety 3- szybowe.