Drzwi stalowe

Oferta drzwi stalowych

Dla Ciebie wykonamy każde Drzwi
Przykłady naszej oferty drzwi stalowych

Informacje i benefity

 • Ponad 25 lat
  doświadczenia

  Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu wysokiej jakości okien i drzwi. Korzystamy ze sprawdzonych technologii i wprowadzamy innowacyjne rozwiązania. Dostarczamy nasze produkty w całej Polsce i poza granicami kraju.
 • Profesjonalny
  montaż

  Gwarantujemy indywidualne i profesjonalne podejście do każdego zamówienia. Szanujemy naszych Klientów, ich potrzeby oraz czas. Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązania, w pełni dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości.
 • Gwarancja
  i serwis

  Na wszystkie nasze produkty udzielamy gwarancji. Okna i drzwi, które znajdziesz w naszej ofercie spełniają najwyższe wymogi techniczne, co potwierdzają liczne certyfikaty.

Napisz do nas lub zadzwoń. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i doradzimy przy doborze rozwiązań, materiałów jak i samej realizacji.

Opinie klientów

 • Opinia Goggle
  ...to co cechuje markę NARDOS to nie tylko bezkonkurencyjna jakość i piękny design ale również rodzinna atmosfera i profesjonalne doradztwo...
  Jan Kowalski
  Warszawa
 • Opinia Goggle
  Współpraca z firmą NARDOS to sama przyjemność. Wyspecjalizowana kadra, zrealizowała dla mnie wiele projektów i jestem pod wrażeniem zarówno produktu jak i wykonania
  Helena Dorenbouw
  Niemcy
 • Inna opinia
  "Firma wykazała się duża wiedzą fachową, doświadczeniem i zasługuje na pełne uznanie za ogromne zaangażowanie, dbałość o jakość wykonywanych prac oraz terminowość. Polecam"
  INSTAND.NU
  Holandia

Poczucie bezpieczeństwa w domu lub w biurze – zewnętrzne drzwi stalowe

Bezkompromisowa wytrzymałość – stalowe drzwi Nardos są wyjątkowo wytrzymałe i odporne zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i działanie czynników atmosferycznych. Nie są im straszne zmienne temperatury, mróz, śnieg, deszcz czy zanieczyszczenia. Są sztywne i nie ulegają odkształceniom. Drzwi ze stali to jedne z najtrwalszych rozwiązań na rynku.

Stalowe i stylowe – aranżacja na wiele sposobów

Stalowe drzwi Nardos są nie tylko stabilne i wytrzymałe, ale też eleganckie i stylowe. Wyróżnia je nowoczesny design, który podkreśli wystrój wnętrz czy architekturę budynku. To rozwiązanie, które sprawdzi się doskonale w nowoczesnym budownictwie (choć nie tylko!).