O nas

Zadzwoń do Nas

+48 502 859 564

Kim jesteśmy

Firma NARDOS istnieje na rynku jako producent okien i drzwi drewnianych od 2001 roku. Siedziba oraz główny punkt sprzedaży znajdują się w miejscowości Olbrachcice koło Częstochowy. Firma od samego początku kładzie duży nacisk na stworzenie dobrych warunków pracy dla swoich pracowników, w zamian otrzymujemy efekty w postaci okien i drzwi o wysokim standardzie i zadowolonego Klienta. Do produkcji stolarki wykorzystywane są materiały renomowanych firm o wysokiej jakości.

Z połączenia wysoko wykwalifikowanej i doświadczonej kadry kierowniczej, dobrze rozumiejącego się personelu oraz dobrej jakości materiałów powstał wysokiej klasy produkt o nienagannej estetyce, który w szybkim tempie znalazł stabilne miejsce na rynku krajowym jak i zagranicznym.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dokładając wszelkich starań, aby nasze działania były skuteczne i przynosiły oczekiwane efekty. Przede wszystkim naszym głównym celem jest zadowolenie Klienta.

Odbiorcami naszych produktów są firmy budowlane, instytucje publiczne i kościelne, spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe, Klienci indywidualni – zarówno w kraju jak i za granicą (Holandia, Hiszpania, Niemcy, Francja).

Harmonia natury i
światła w Twoim domu

Dowiedz się więcej o naszych produktach i zamów darmową wycenę. Chętnie również pomożemy i doradzimy przy doborze rozwiązań, materiałów jak i samej realizacji.

Liczby mówią same za siebie...

0 +
Zadowoleni klienci
0
lat doświadczenia
0
Ukończonych realizacji

Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji