O nas

Kim jesteśmy

Firma NARDOS istnieje na rynku jako producent okien i drzwi drewnianych od 2001 roku. Siedziba oraz główny punkt sprzedaży znajdują się w miejscowości Olbrachcice koło Częstochowy na Śląsku. Firma od samego początku kładzie duży nacisk na stworzenie dobrych warunków pracy dla swoich pracowników, w zamian otrzymujemy efekty w postaci okien i drzwi o wysokim standardzie i zadowolonego Klienta. Do produkcji stolarki wykorzystywane są materiały renomowanych firm o wysokiej jakości.

Z połączenia wysoko wykwalifikowanej i doświadczonej kadry kierowniczej, dobrze rozumiejącego się personelu oraz dobrej jakości materiałów powstał wysokiej klasy produkt o nienagannej estetyce, który w szybkim tempie znalazł stabilne miejsce na rynku krajowym jak i zagranicznym.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dokładając wszelkich starań, aby nasze działania były skuteczne i przynosiły oczekiwane efekty. Przede wszystkim naszym głównym celem jest zadowolenie Klienta.

Odbiorcami naszych produktów są firmy budowlane, instytucje publiczne i kościelne, spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe, Klienci indywidualni – zarówno w kraju jak i za granicą (Holandia, Hiszpania, Niemcy, Francja).

Zobacz nasze okna i drzwi drewniane.

Harmonia natury
i światła w Twoim domu

Dowiedz się więcej o naszych produktach i zamów darmową wycenę. Chętnie również pomożemy i doradzimy przy doborze rozwiązań, materiałów jak i samej realizacji.

Liczby mówią same za siebie...

7900+
Zadowoleni klienci
20
Lat doświadczenia
16000
Ukończonych realizacji