Okna aluminiowe

Okna aluminiowe

Nowoczesność i wytrzymałość

Informacje i benefity

 • Ponad 25 lat
  doświadczenia

  Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu wysokiej jakości okien i drzwi. Korzystamy ze sprawdzonych technologii i wprowadzamy innowacyjne rozwiązania. Dostarczamy nasze produkty w całej Polsce i poza granicami kraju.
 • Profesjonalny
  montaż

  Gwarantujemy indywidualne i profesjonalne podejście do każdego zamówienia. Szanujemy naszych Klientów, ich potrzeby oraz czas. Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązania, w pełni dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości.
 • Gwarancja
  i serwis

  Na wszystkie nasze produkty udzielamy gwarancji. Okna i drzwi, które znajdziesz w naszej ofercie spełniają najwyższe wymogi techniczne, co potwierdzają liczne certyfikaty.

Napisz do nas lub zadzwoń. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i doradzimy przy doborze rozwiązań, materiałów jak i samej realizacji.

Opinie klientów

 • Opinia Goggle
  ...to co cechuje markę NARDOS to nie tylko bezkonkurencyjna jakość i piękny design ale również rodzinna atmosfera i profesjonalne doradztwo...
  Jan Kowalski
  Warszawa
 • Opinia Goggle
  Współpraca z firmą NARDOS to sama przyjemność. Wyspecjalizowana kadra, zrealizowała dla mnie wiele projektów i jestem pod wrażeniem zarówno produktu jak i wykonania
  Helena Dorenbouw
  Niemcy
 • Inna opinia
  "Firma wykazała się duża wiedzą fachową, doświadczeniem i zasługuje na pełne uznanie za ogromne zaangażowanie, dbałość o jakość wykonywanych prac oraz terminowość. Polecam"
  INSTAND.NU
  Holandia

Bardzo trwałe i energooszczędne okna aluminiowe

Okna aluminiowe wyróżniają się wyjątkową trwałością. Są bardzo odporne nawet na najtrudniejsze warunki atmosferyczne. Nie poddają się silnym wiatrom czy wilgoci. Nie straszny im śnieg, mróz czy palące słońce. Nie zniekształcają się i nie ulegają przebarwieniom – zmienne temperatury nie wpływają na rozmiary ram. Ponadto okna aluminiowe są bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne. To jedne z najbardziej wytrzymałych produktów na rynku.

Duża funkcjonalność i szerokie zastosowanie okien aluminiowych

Okna aluminiowe, oprócz tego, że są bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia, nie wymagają specjalnej konserwacji i pielęgnacji. Warto o nie dbać, myjąc je co kilka miesięcy zwilżoną ściereczką i przy pomocy delikatnego detergentu, jednak nie trzeba regularnie ich konserwować, jak np. okien drewnianych. Dzięki temu użytkowanie okien aluminiowych wymaga minimum zaangażowania i zapewnia maksimum wygody.