Okna drewniane

Okna drewniane

Naturalna elegancja i ciepło
Wyposażenie dodatkowe

Profile okien drewnianych

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą profili okiennych NARDOS

Informacje i benefity

 • Ponad 25 lat
  doświadczenia

  Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu wysokiej jakości okien i drzwi. Korzystamy ze sprawdzonych technologii i wprowadzamy innowacyjne rozwiązania. Dostarczamy nasze produkty w całej Polsce i poza granicami kraju.
 • Profesjonalny
  montaż

  Gwarantujemy indywidualne i profesjonalne podejście do każdego zamówienia. Szanujemy naszych Klientów, ich potrzeby oraz czas. Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązania, w pełni dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości.
 • Gwarancja
  i serwis

  Na wszystkie nasze produkty udzielamy gwarancji. Okna i drzwi, które znajdziesz w naszej ofercie spełniają najwyższe wymogi techniczne, co potwierdzają liczne certyfikaty.

Napisz do nas lub zadzwoń. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i doradzimy przy doborze rozwiązań, materiałów jak i samej realizacji.

Opinie klientów

 • Opinia Goggle
  ...to co cechuje markę NARDOS to nie tylko bezkonkurencyjna jakość i piękny design ale również rodzinna atmosfera i profesjonalne doradztwo...
  Jan Kowalski
  Warszawa
 • Opinia Goggle
  Współpraca z firmą NARDOS to sama przyjemność. Wyspecjalizowana kadra, zrealizowała dla mnie wiele projektów i jestem pod wrażeniem zarówno produktu jak i wykonania
  Helena Dorenbouw
  Niemcy
 • Inna opinia
  "Firma wykazała się duża wiedzą fachową, doświadczeniem i zasługuje na pełne uznanie za ogromne zaangażowanie, dbałość o jakość wykonywanych prac oraz terminowość. Polecam"
  INSTAND.NU
  Holandia

Ponadczasowa estetyka i naturalność drewnianych okien

Drewno trudno pomylić z jakimkolwiek innym materiałem – nawet mało wprawne oko dostrzeże wyjątkową elegancję i ponadczasową estetykę drewnianej stolarki okiennej.

Trwała i energooszczędna stolarka okienna

Okna drewniane wyróżniają się niskim współczynnikiem przenikania ciepła U (około 1,2-1,4 W/m2K lub mniej) i mogą spełniać normy dla domów energooszczędnych czy nawet pasywnych. Dzięki temu zapewniają zarówno komfort termiczny, jak i oszczędność energii, a co za tym idzie także niższe rachunki za ogrzewanie.