Okna skandynawskie

Okna skandynawskie

Minimalizm i funkcjonalność
Sposoby otwierania

Profile okien skandynawskich

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą profili okiennych NARDOS

Informacje i benefity

 • Ponad 25 lat
  doświadczenia

  Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu wysokiej jakości okien i drzwi. Korzystamy ze sprawdzonych technologii i wprowadzamy innowacyjne rozwiązania. Dostarczamy nasze produkty w całej Polsce i poza granicami kraju.
 • Profesjonalny
  montaż

  Gwarantujemy indywidualne i profesjonalne podejście do każdego zamówienia. Szanujemy naszych Klientów, ich potrzeby oraz czas. Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązania, w pełni dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości.
 • Gwarancja
  i serwis

  Na wszystkie nasze produkty udzielamy gwarancji. Okna i drzwi, które znajdziesz w naszej ofercie spełniają najwyższe wymogi techniczne, co potwierdzają liczne certyfikaty.

Napisz do nas lub zadzwoń. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i doradzimy przy doborze rozwiązań, materiałów jak i samej realizacji.

Opinie klientów

 • Opinia Goggle
  ...to co cechuje markę NARDOS to nie tylko bezkonkurencyjna jakość i piękny design ale również rodzinna atmosfera i profesjonalne doradztwo...
  Jan Kowalski
  Warszawa
 • Opinia Goggle
  Współpraca z firmą NARDOS to sama przyjemność. Wyspecjalizowana kadra, zrealizowała dla mnie wiele projektów i jestem pod wrażeniem zarówno produktu jak i wykonania
  Helena Dorenbouw
  Niemcy
 • Inna opinia
  "Firma wykazała się duża wiedzą fachową, doświadczeniem i zasługuje na pełne uznanie za ogromne zaangażowanie, dbałość o jakość wykonywanych prac oraz terminowość. Polecam"
  INSTAND.NU
  Holandia

Okna otwierane na zewnątrz – funkcjonalność i estetyka

Okna otwierane na zewnątrz to doskonałe rozwiązanie dla każdego, komu zależy na oszczędności miejsca i charakterystycznym, stylowym wyglądzie stolarki. Popularne m.in. w krajach skandynawskich zyskują coraz więcej zwolenników w Polsce. I słusznie – są stylowe, funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu.

Okna skandynawskie – na silne wiatry i nie tylko

Okna skandynawskie doskonale sprawdzają się m.in. w budynkach wystawionych na działanie silnego wiatru, w górach, na otwartych przestrzeniach, na wybrzeżu i nie tylko. To stolarka świetnie dostosowana do polskiego klimatu. Otwieranie skrzydeł na zewnątrz sprawia, że wiejący wiatr jeszcze mocniej dociska skrzydła do ram, podnosząc tym samym szczelność całej stolarki. Chłodne powietrze nie dostaje się do wnętrz, a to pozwala zaoszczędzić energię potrzebną na ogrzanie pomieszczeń.